Galime suteikti pakaitinį automobilį! Tik nuo 50 Lt / 14,48 Eur už parą.

        Benzino kainos degalinėse vis nepaliaujamai kyla aukštyn, tad ar ne laikas savęs paklausti – ar galiu važiuoti pigiau neatsisakant nuosavo automobilio ir išlaikant tą patį komfortą jį eksploatuojant? TAIP! Šiuolaikinė, IV kartos automobilinė dujų įranga tai gali.
        Dujų įranga šiais laikais yra moderni ir praktiškai nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Pamirškite „šaudančias“ dujas, pamirškite visus iš piršto laužtus mitus apie dujas, o taupymas kuro sąskaita nėra gėda.
Šiuolaikinę dujų įrangą galima sėkmingai įstatyti praktiškai į bet kokį automobilį ir iš išorės šis automobilis niekuo nesiskirs nuo kitų.
          Modernios automobilinės įrangos privalumai: dujų likučio balione indikacija, automatinis benzinas-dujos-benzinas persijungimas, išlikusi ta pati galia kaip ir automobiliui važiuojant benzinu, o dujų sąnaudos lyginant su benzino išlieka praktiškai tos pačios.
          UAB „Latransa autoservisas“ turi visus reikalingus leidimus ir licencijas, taikomas įmonėms montuojančioms į automobilius suskystintų naftos dujų įrangą bei šią įrangą montuoja. Įrangai bei darbams suteikiame garantiją, o taip pat išrašome pažymas. Atvažiuokite pas mus, pakonsultuosime ir parinksime Jums geriausiai tinkantį sprendimą.
Važiuodami dujomis taupysite ne tik pinigus, tačiau tausosite ir gamtą. Dujos – ekologiškas kuras.